Promocja książki towarzyszącej wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922 – 1939”

16 marca (piątek) 2018 r. o godz. 18.00 w Muzeum w Tarnowskich Górach odbędzie się promocja książki towarzyszącej wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922 – 1939”. Honorowy patronat nad ekspozycją objęli Burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech i Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinspektor Krzysztof Justyński. Wydarzenie jest kolejnym spotkaniem zorganizowanym przez tarnogórskie Muzeum w ramach obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Wieczór promocyjny z udziałem autorów książki, dr. Krzysztofa Gwoździa (Muzeum w Tarnowskich Górach) i Zbigniewa Gołasza (Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach), poprowadzi dr hab. Grzegorz Bębnik (Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach).