Zmiany na stronie

Przejrzystość i użyteczność informacji to podstawa dobrej strony internetowej. Kierując się tą zasadą, wprowadziliśmy kilka poprawek na naszej witrynie. Ma być nie tylko wygodniej, ale też bardziej interesująco.

Pierwsza strona internetowa Muzeum w Tarnowskich Górach powstała… w 2005 roku. Od tego czasu kilka razy zmieniano jej wygląd i rozwiązania funkcjonalne, ostatnio ponad 1,5 roku temu. Po tym okresie przyszedł czas na kolejne zmiany. Objęły one układ treści, sposób poruszania się po stronie i elementy graficzne. Poprawiono również responsywność strony, dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać na ekranach o różnej rozdzielczości, w tym na urządzeniach mobilnych. Nowością jest kalendarz wydarzeń, który ma ułatwić śledzenie terminów wykładów, spotkań i innych eventów organizowanych przez Muzeum.

Co istotne, dokonane zmiany nie wiązały się z żadnymi wydatkami. Modyfikacje ograniczono do funkcjonalności dostępnych w ramach używanego panelu administracyjnego. Prace nad stroną potrwają jeszcze kilka dni, co może powodować drobne problemy w korzystaniu ze strony. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i życzymy miłego wirtualnego zwiedzania.