Uwaga, remont!

W dniach od 15 do 24 sierpnia 2018 roku Muzeum w Tarnowskich Górach będzie nieczynne dla zwiedzających.

Powodem czasowego zamknięcia Muzeum są planowane prace remontowe. Pomalowane zostaną ściany w holu, sali renesansowej i salach wystaw czasowych.

Przed nami oficjalne obchody 60-lecia instytucji – wyjaśnia Beata Kiszel, dyrektor Muzeum – Nie tylko odświeżamy ściany. Planujemy wiele innych niespodzianek. Naprawdę warto jeszcze chwilę poczekać.

Po 24 sierpnia, w związku z montażem nowej ekspozycji czasowej, zwiedzanie Muzeum będzie ograniczone tylko do wystaw stałych. Pierwszą nową wystawę czasową będzie można oglądać już od „Gwarków” do końca roku, natomiast drugą – od końca września aż do marca.

Wystawy stałe

Sala renesansowa z galerią malarstwa zachodnioeuropejskiego

Z dziejów Tarnowskich Gór

Wiwat Jan III Sobieski