Gra miejska

31 marca, w ramach finisażu wystawy „Miasto z porcelany. Widoki Tarnowskich Gór na Serwisie Carnalla”, odbędzie się gra miejska. Dla zainteresowanych udziałem w niej podajemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Rejestracja uczestników gry zaplanowana jest w dniu imprezy, od godziny 12:00 do 13:00 w Muzeum w Tarnowskich Górach (Rynek 1, pierwsze piętro).

W grze mogą wziąć udział drużyny 2-osobowe, z czego przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia. Liczbę drużyn ograniczono do 25, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy zespół powinien dysponować własnym mobilnym urządzeniem elektronicznym z aparatem fotograficznym i dostępem do internetu oraz aktywne konto w serwisie Facebook.

Osoby zainteresowane udziałem w grze powinny zapoznać się z Regulaminem.

Uczestnicy będą mieli czas na wykonanie zadań do godziny 16:00. O godzinie 17:00 nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Nagrody, w postaci voucherów, publikacji i gadżetów, przekazali: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Café Silesia – Gryfny Kafyj, Restauracja 4 Pory Roku, Tygodnik Gwarek, Tarnogórskie Centrum Kultury, Park Wodny i Hala Sportowa w Tarnowskich Górach, Larmo.pl, Sklep Baby Stars, Herbaciarnia Herbatka, Restauracja – Winiarnia Sedlaczek, Restauracja Brick, Restauracja Taco Mexicano oraz Księgarnia Wiosna.

Na nowe wystawy czasowe zapraszamy we wrześniu 2019 roku

Wystawy poza siedzibą

Zgładzona formacja. Policja Województwa Śląskiego 1922–1939 (16.04.2019–8.05.2019, Przystanek Historia Centrum Edukacyjne IPN w Katowicach im. Henryka Sławika, Katowice, ul. św. Jana 10, III piętro)