Gra miejska

31 marca, w ramach finisażu wystawy „Miasto z porcelany. Widoki Tarnowskich Gór na Serwisie Carnalla”, odbędzie się gra miejska. Dla zainteresowanych udziałem w niej podajemy najważniejsze informacje organizacyjne.

Rejestracja uczestników gry zaplanowana jest w dniu imprezy, od godziny 12:00 do 13:00 w Muzeum w Tarnowskich Górach (Rynek 1, pierwsze piętro).

W grze mogą wziąć udział drużyny 2-osobowe, z czego przynajmniej jedna osoba powinna być pełnoletnia. Liczbę drużyn ograniczono do 25, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy zespół powinien dysponować własnym mobilnym urządzeniem elektronicznym z aparatem fotograficznym i dostępem do internetu oraz aktywne konto w serwisie Facebook.

Osoby zainteresowane udziałem w grze powinny zapoznać się z Regulaminem.

Uczestnicy będą mieli czas na wykonanie zadań do godziny 16:00. O godzinie 17:00 nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Nagrody, w postaci voucherów, publikacji i gadżetów, przekazali: Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Café Silesia – Gryfny Kafyj, Restauracja 4 Pory Roku, Tygodnik Gwarek, Tarnogórskie Centrum Kultury, Park Wodny i Hala Sportowa w Tarnowskich Górach, Larmo.pl, Sklep Baby Stars, Herbaciarnia Herbatka, Restauracja – Winiarnia Sedlaczek, Restauracja Brick, Restauracja Taco Mexicano oraz Księgarnia Wiosna.

Na nowe wystawy czasowe zapraszamy we wrześniu 2019 roku