Muzeum otwarte

Od 2 lutego Muzeum w Tarnowskich Górach otwiera się dla publiczności.

Ogłoszone w ubiegły czwartek poluzowanie krajowych restrykcji związanych z COVID-19 objęło muzea i galerie sztuki, które od 1 lutego br. mogą działać, przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego.

W związku z tym od wtorku 2 lutego br. Muzeum w Tarnowskich Górach ponownie będzie otwarte dla zwiedzających. Przypominamy najważniejsze zasady:

• zwiedzanie indywidualne z zachowaniem odległości 2 metrów od innych osób
  • do 20 osób jednocześnie (wraz z obsługą)
  • obowiązek zakrywania ust i nosa
  • obowiązek dezynfekcji rąk przy wejściu
  • zalecana płatność bezgotówkowa
  • zmienione godziny zwiedzania (wtorek-piątek: 10:00-16:00, sobota: 10:00-15:00, niedziela: 12:00-17:00)

Szczegółowe zasady zwiedzania zawiera zaktualizowany Tymczasowy regulamin zwiedzania, przebywania w siedzibie i uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych

Informujemy również, że wystawa Niebezpieczeństwo moralne… Kina tarnogórskie w okresie międzywojennym została przedłużona do 14 lutego br.

TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA

Wystawa czynna od 8 września do 30 listopada 2021 roku