Ostatnie dni wystawy

Wystawa o kinach tarnogórskich w okresie międzywojennym będzie czynna tylko do 14 lutego.

„Niebezpieczeństwo moralne…”. Kina tarnogórskie w okresie międzywojennym to tytuł wystawy czasowej, którą udostępniliśmy w maju ubiegłego roku. Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19 i czasowe zamknięcie instytucji dla publiczności ekspozycja została kilka razy przedłużona. Przed nami ostatni tydzień wystawy. Można oglądać ją do niedzieli, 14 lutego.

Przypominamy, że Muzeum w Tarnowskich Górach jest otwarte od początku lutego, a zwiedzanie odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zachęcamy do zwiedzenia wystawy oraz obejrzenia rozmowy o kinach na Górnym Śląsku w okresie międzywojennym oraz o obecnej sytuacji branży kinowej.