Dzwonnica Gwarków – otwarcie wystawy prac uczniów SP3 w Tarnowskich Górach

Zapraszamy na wystawę prac uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach przedstawiające Dzwonnicę Gwarków. Prace powstały w nawiązaniu do wystawy „Już się rozlega miły głos… Dzwonnica Gwarków wczoraj i dziś” w Muzeum w Tarnowskich Górach.

Otwarcie wystawy nastąpi w sobotę, 26 czerwca 2021 roku o godz. 12:00 na tarnogórskim Rynku. W otwarciu wezmą udział Beata Kiszel, dyrektor Muzeum w Tarnowskich Górach oraz Wiesława Wrona, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3. Po otwarciu przewidziane jest wspólne przejście pod Dzwonnicę Gwarków i uruchomienie dzwonu. Prace będzie można oglądać do godz. 14:00. W przypadku wystąpienia opadów deszczu wydarzenie może zostać odwołane.

Organizatorami wydarzenia są Muzeum w Tarnowskich Górach i Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach – Samorząd Uczniowski.

TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA

Wystawa czynna od 8 września do 30 listopada 2021 roku