Grafika promująca wydarzenie

Turniej Bracki

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Tarnowskich Górach zaprasza na piknik, który odbędzie się 3 września 2021 r.

Wydarzenie stanowi element zadania publicznego „TURNIEJ STRZELECKI Z OKAZJI DNI TARNOGÓRSKICH GWARKÓW” współfinansowanego przez Gminę Tarnowskie Góry. Impreza rozpocznie się o 17.00 od zwiedzania Parku Strzeleckiego. W przypadku złej pogody organizatorzy zapraszają od razu do kompleksu Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Tarnowskich Górach.

Grafika promująca wydarzenie

Ze względu na obowiązujące przepisy związane z COVID-19 liczba uczestników pikniku jest ograniczona. Osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu proszone są o rejestrację. Polega ona na przesłaniu maila (na adres kbs.tgory@onet.pl) do 30 sierpnia 2021 r. z informacją o liczbie uczestników. Decyduje pierwszeństwo zgłoszenia. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Muzeum w Tarnowskich Górach jest partnerem wydarzenia.

TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA

Wystawa czynna od 8 września do 30 listopada 2021 roku