Grafika promująca wystawę

TEO-PASJE na nowej wystawie czasowej

Zapraszamy na nową wystawę czasową „TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA” – już od 8 września.

Wystawa przedstawia pasje Teodora Segieta, uznanego w środowisku artystycznym i muzealnym, tarnogórskiego kolekcjonera sztuki nieprofesjonalnej. Główny akcent ekspozycji koncentruje się jednak na fotografii. To ona była pierwszą pasją Teodora Segieta, która zaowocowała ogromną liczbą zdjęć. Więcej o wystawie tutaj.

Wystawa będzie prezentowana do końca listopada 2021 roku, jednak szczególnie warto ją zobaczyć w trakcie Dni Gwarków (10-12.09.2021), kiedy Muzeum będzie czynne dłużej: piątek i sobota: 10:00-18:00, natomiast w niedzielę, o godz. 15:00, odbędzie się oprowadzanie kuratorskie z udziałem Teodora Segieta. Ze względu na limit miejsc, wymagane są wcześniejsze zgłoszenia, tel. 32 285 26 07.

TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA

Wystawa czynna od 8 września do 30 listopada 2021 roku