Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „TEO-PASJE. TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA”

« All Wydarzenia

24 października, 15:0016:00

5zł – 10zł
Zapraszamy do udziału w oprowadzaniu kuratorskim po wystawie czasowej „TEODOR SEGIET – (nie tylko) FOTOGRAFIA”. W nadchodzących tygodniach zaplanowaliśmy trzy spotkania, które poprowadzą Beata Kiszel i Teodor Segiet.
Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników mogących wziąć udział w pojedynczym oprowadzaniu prosimy o rezerwację (32 285 26 07). Udział w spotkaniu w cenie biletu wstępu (z wyjątkiem oprowadzania 12 września, na które wstęp jest bezpłatny).
Prosimy również o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa obowiązujących w naszej instytucji, tzn. zachowania dystansu, zakryciu ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przy wejściu. Zalecamy również płatność bezgotówkową.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminów lub odwołania wydarzenia.

Data:
Czas: