Spotkanie z autorami i promocja książki „Powrót księcia. Wokół Portretu Guida Henckel von Donnersmarcka”

• To event minęło.

2 kwietnia 2023, 16:0018:00

„Powrót księcia. Wokół Portretu Guida Henckel von Donnersmarcka” to najnowsza publikacja Muzeum w Tarnowskich Górach. Jest ona rezultatem zakupu tytułowego portretu oraz inspirowanych nim badań nad dziedzictwem rodu Henckel von Donnersmarck – od 400 lat związanego z miastem i regionem. Książka obejmuje 12 tekstów, których autorami są: Beata Kiszel, dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki, prof. dr Manfred Rasch, prof. dr hab. Irma Kozina, dr Jacek Kurek, Marek Wojcik, dr Krzysztof Gwóźdź, Anna Gołkowska-Dymarczyk, Sylwia Jata, prof. dr hab. Ewa Chojecka oraz Marek Panuś – redaktor tomu. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia książki w promocyjnej cenie (70 zł).

Liczba miejsc ograniczona

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wydarzenia

Data:
2 kwietnia 2023