menu - kliknij by rozwinąć

Koncert pod renesansowym stropem – 22 października

Zapraszamy  22  października o godz. 11.00 (niedziela) na Koncert Pod Renesansowym Stropem  „Magia perkusji” w wykonaniu Śląskiego Trio Perkusyjnego.

Prowadzenie i kierownictwo artystyczne: Jacek Woleński

cena biletu: 10 zł

Tajemnice barokowego sklepienia

Kamienica Sedlaczka, w której mieści się Muzeum w Tarnowskich Górach, to budynek powszechnie znany, ale wciąż kryjący wiele tajemnic. Ostatnio pojawiła się szansa na odkrycie przynajmniej jednej z nich.

Tarnogórskie spacery 2018

W lipcu, sierpniu i wrześniu wszystkich zainteresowanych historią Tarnowskich Gór zapraszamy na spacery po mieście. Podobnie jak w latach ubiegłych Marek Panuś przybliży uczestnikom wybrane zagadnienia z dziejów miasta i zaprezentuje liczne, często nieznane, zabytkowe miejsca.

Lipiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w lipcu 2018 roku.