menu - kliknij by rozwinąć

Koncert pod renesansowym stropem – 22 października

Zapraszamy  22  października o godz. 11.00 (niedziela) na Koncert Pod Renesansowym Stropem  „Magia perkusji” w wykonaniu Śląskiego Trio Perkusyjnego.

Prowadzenie i kierownictwo artystyczne: Jacek Woleński

cena biletu: 10 zł

Spotkanie „Ocalić pamięć”

27 kwietnia (piątek) o godz. 18:00, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odbędzie się się spotkanie z Zarządem Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Tarnowskich Górach, towarzyszące wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922-1939”.

Dzień Wolnej Sztuki

W sobotę 21 kwietnia o godzinie 12:00 w kilkudziesięciu polskich muzeach odbędzie się szósta edycja Dnia Wolnej Sztuki. Muzeum w Tarnowskich Górach również bierze udział w tej akcji i zaprasza tego dnia na swoje ekspozycje. Zbadano, że goście muzeów przed każdym dziełem sztuki spędzają statystycznie tylko 8 sekund. Powodem tego jest przekonanie, że będąc w […]

Harmonogram imprez kulturalnych w kwietniu

zapraszamy w kwietniu do Muzeum. Szczegóły imprez na podstronie.