menu - kliknij by rozwinąć

Koncert pod renesansowym stropem – 22 października

Zapraszamy  22  października o godz. 11.00 (niedziela) na Koncert Pod Renesansowym Stropem  „Magia perkusji” w wykonaniu Śląskiego Trio Perkusyjnego.

Prowadzenie i kierownictwo artystyczne: Jacek Woleński

cena biletu: 10 zł

Spotkanie pt. „Zimowa opowieść”

19 stycznia (piątek) o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Zofią Krzykowską pt. „Zimowa opowieść” inspirowana obrazem „Powrót z balu” Józefa Chełmońskiego.

Wykład Tragedia Górnośląska 1945 r.

24 stycznia (środa) 2018 r. o godz. 11.00 Muzeum w Tarnowskich Górach, Urząd Miejski w Tarnowskich Górach oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach zapraszają na spotkanie poświęcone pamięci deportowanych do Związku Sowieckiego, podczas którego Zbigniew Gołasz (IPN Katowice) wygłosi wykład „Tragedia Górnośląska 1945 r.”

Prelekcja dra Jacka Kurka

26 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na prelekcję dra Jacka Kurka „O Kaplicy Sykstyńskiej i Michale Aniele”.

Muzeum w Tarnowskich Górach wszelkie prawa zastrzeżone 2017

MUZEUM W TARNOWSKICH GÓRACHURZĄD MIASTA W TARNOWSKICH GÓRACH