menu - kliknij by rozwinąć

Muzeum i Tarnowskie Góry smakują

Dla głodnych kultury: Muzeum w Tarnowskich Górach dołącza do akcji „Tarnowskie Góry smakują, czyli Srebrne Miasto z rabatem”.

W najbliższy weekend, tj. od 1 do 3 czerwca, wstęp na nasze ekspozycje bezpłatny. Przypominamy godziny otwarcia dla zwiedzających: piątek: 10:00–16:00, sobota–niedziela: 10:00–15:00.

Ponadto, zapraszamy na wykład o „Błękitnym chłopcu” (piątek, 1 czerwca, godz. 18:00, wstęp wolny) i rodzinne warsztaty plastyczne (niedziela, 3 czerwca, godz. 11:00, bilety 5 zł od rodziny).

Więcej informacji o akcji na: Facebooku oraz stronie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach

Kolej na Muzea

Kolej na Muzea – to wspólny projekt Kolei Śląskich i 28 muzeów w województwie śląskim, w tym również Muzeum w Tarnowskich Górach. Pasażerom Kolei Śląskich oferujemy atrakcyjne zniżki na wstęp do Muzeum. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu kolejowego ze stacją Tarnowskie Góry na trasie przejazdu. Oferta obowiązuje do 30 września 2018 roku.

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.