menu - kliknij by rozwinąć

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922 -1939”

W sobotę 17 lutego o godzinie 11:00 zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922 -1939”, które poprowadzi Zbigniew Gołasz (IPN Katowice).

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.

Maj w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w maju 2018 roku.