menu - kliknij by rozwinąć

Spotkanie z dr Jackiem Kurkiem

8 grudnia (piątek) godz. 18.00 Muzeum w Tarnowskich Górach zaprasza na spotkanie „U źródeł miasta”, które poprowadzi dr Jacek Kurek.
wstęp: 10 zł

Tajemnice barokowego sklepienia

Kamienica Sedlaczka, w której mieści się Muzeum w Tarnowskich Górach, to budynek powszechnie znany, ale wciąż kryjący wiele tajemnic. Ostatnio pojawiła się szansa na odkrycie przynajmniej jednej z nich.

Tarnogórskie spacery 2018

W lipcu, sierpniu i wrześniu wszystkich zainteresowanych historią Tarnowskich Gór zapraszamy na spacery po mieście. Podobnie jak w latach ubiegłych Marek Panuś przybliży uczestnikom wybrane zagadnienia z dziejów miasta i zaprezentuje liczne, często nieznane, zabytkowe miejsca.

Lipiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w lipcu 2018 roku.