menu - kliknij by rozwinąć

Spotkanie Z Jerzym Urbańczykiem poświęcone pamięci podinspektora Piotra Urbańczyka (1891-1940)

13 kwietnia (piątek) 2018 r. o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Jerzym Urbańczykiem poświęcone pamięci jego dziadka podinspektora Piotra Urbańczyka (1891-1940), powstańca śląskiego, funkcjonariusza Policji Województwa Śląskiego, ofiary zbrodni katyńskiej.

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.

Maj w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w maju 2018 roku.