menu - kliknij by rozwinąć

Spotkanie z prof. dr. hab. inż. Adamem Walanusem

31 marca  (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór pod renesansowym stropem z prof. dr. hab. inż.  Adamem Walanusem, tarnogórzaninem, pracownikiem naukowym Katedry Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej AGH w Krakowie, autorem licznych fotografii. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zdjęcia jego autorstwa. Poniżej prezentujemy trzy fotografie wykonane w Tarnowskich Górach w latach 70-tych ubiegłego stulecia.

Spotkanie poprowadzi Krystian Krzemiński.

Wstęp na spotkanie wolny

Kolej na Muzea

Kolej na Muzea – to wspólny projekt Kolei Śląskich i 28 muzeów w województwie śląskim, w tym również Muzeum w Tarnowskich Górach. Pasażerom Kolei Śląskich oferujemy atrakcyjne zniżki na wstęp do Muzeum. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu kolejowego ze stacją Tarnowskie Góry na trasie przejazdu. Oferta obowiązuje do 30 września 2018 roku.

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.