menu - kliknij by rozwinąć

Spotkanie z prof. dr. hab. inż. Adamem Walanusem

31 marca  (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór pod renesansowym stropem z prof. dr. hab. inż.  Adamem Walanusem, tarnogórzaninem, pracownikiem naukowym Katedry Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej AGH w Krakowie, autorem licznych fotografii. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zdjęcia jego autorstwa. Poniżej prezentujemy trzy fotografie wykonane w Tarnowskich Górach w latach 70-tych ubiegłego stulecia.

Spotkanie poprowadzi Krystian Krzemiński.

Wstęp na spotkanie wolny

AKCJA „FAJNE MUZEUM”

Dlaczego warto przyjść do Muzeum w Tarnowskich Górach?

Relacja z czerwcowego koncertu pod renesansowym stropem

Czerwcowy koncert pod renesansowym stropem, który odbył się 18 czerwca, był jubileuszowym – 125 koncertem.

Muzeum w Tarnowskich Górach wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach i Ogólnopolskim Stowarzyszeniem „Rodzina Policyjna 1939 r.” w bieżącym roku przygotowuje wystawę „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922–1939”.

Muzeum w Tarnowskich Górach wszelkie prawa zastrzeżone 2017

MUZEUM W TARNOWSKICH GÓRACHURZĄD MIASTA W TARNOWSKICH GÓRACH