menu - kliknij by rozwinąć

Spotkanie z prof. dr. hab. inż. Adamem Walanusem

31 marca  (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór pod renesansowym stropem z prof. dr. hab. inż.  Adamem Walanusem, tarnogórzaninem, pracownikiem naukowym Katedry Geoinformatyki i Informatyki Stosowanej AGH w Krakowie, autorem licznych fotografii. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane zdjęcia jego autorstwa. Poniżej prezentujemy trzy fotografie wykonane w Tarnowskich Górach w latach 70-tych ubiegłego stulecia.

Spotkanie poprowadzi Krystian Krzemiński.

Wstęp na spotkanie wolny

Kwietniowy koncert pod renesansowym stropem

2 kwietnia (niedziela) o godz. 11.00 zapraszamy na koncert pod renesansowym stropem – „Żarty i figle klasyków”.

Wieczór autorski z Marią Panczyk-Pozdziej

7 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 zapraszamy na wieczór autorski z Marią Pańczyk-Pozdziej autorką multibook’a
„Zapisane w eterze.
Mój Śląsk, moja Polska, moje radio”

Spotkanie z prof. dr. hab. inż. Adamem Walanusem

31 marca (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór pod renesansowym stropem z prof. dr. hab. inż. Adamem Walanusem.

Muzeum w Tarnowskich Górach wszelkie prawa zastrzeżone 2017

MUZEUM W TARNOWSKICH GÓRACHURZĄD MIASTA W TARNOWSKICH GÓRACH