menu - kliknij by rozwinąć

Tarnogórskie spacery 2018

W lipcu, sierpniu i wrześniu wszystkich zainteresowanych historią Tarnowskich Gór zapraszamy na spacery po mieście. Podobnie jak w latach ubiegłych Marek Panuś przybliży uczestnikom wybrane zagadnienia z dziejów miasta i zaprezentuje liczne, często nieznane, zabytkowe miejsca.

Lipiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w lipcu 2018 roku.

Muzeum i Tarnowskie Góry smakują

Dla głodnych kultury: Muzeum w Tarnowskich Górach dołącza do akcji „Tarnowskie Góry smakują, czyli Srebrne Miasto z rabatem”.

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.

Starsze wpisy /