menu - kliknij by rozwinąć

I już po akcji „Kulinarnie w Muzeum”

Podsumowując sobotnią akcję KULINARNIE W MUZEUM, która odbyła się 19 sierpnia br., można powiedzieć, że zakończyła się bardzo smacznie.

Promocja książki Marii Pańczyk-Pozdziej „Zapisane w eterze”, 7 kwietnia 2017 r.

7 kwietnia 2017 roku odbyła się promocja książki Marii Pańczyk-Pozdziej zatytułowana „Zapisane w eterze. Mój Śląsk, moja Polska, moje radio”.

Godziny otwarcia Muzeum

W niedzielę 21 maja Muzeum będzie zamknięte. W zamian za to zapraszamy na Noc Muzeów w sobotę w godzinach od 16 do 24, zamiast jak zwykle od 10 do 15.

Pociągi Kolei Śląskich w Noc Muzeum

Z okazji Nocy Muzeów 20 na 21 maja Koleje Śląskie postanowiły uruchomić specjalne nocne pociągi, aby w tym czasie umożliwić mieszkańcom województwa śląskiego wygodny transport.

Koncert kwartetu smyczkowego KRIOS, 14 maja 2017 r.

14 maja odbył się koncert „Spotkanie z klasykami wiedeńskimi” w wykonaniu kwartetu smyczkowego KRIOS (Adam Zając – skrzypce, Ewa Stanienda – skrzypce, Sonia Mitros – altówka, Zuzanna Makles – wiolonczela). Kierownictwo artystyczne i prowadzenie – Jacek Woleński.

Starsze wpisy /

Muzeum w Tarnowskich Górach wszelkie prawa zastrzeżone 2017