menu - kliknij by rozwinąć

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.

Noc Muzeów 2018

Zapraszamy na kolejną Noc Muzeów do Muzeum w Tarnowskich Górach. W tym roku odbędzie się ona 19 maja 2018 roku. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusz Czech.

Maj w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w maju 2018 roku.

Spotkanie „Ocalić pamięć”

27 kwietnia (piątek) o godz. 18:00, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, odbędzie się się spotkanie z Zarządem Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Tarnowskich Górach, towarzyszące wystawie „Na straży porządku publicznego. Policja Województwa Śląskiego w latach 1922-1939”.

Starsze wpisy /