menu - kliknij by rozwinąć

Wykład Tragedia Górnośląska 1945 r.

24 stycznia (środa) 2018 r. o godz. 11.00

Muzeum w Tarnowskich Górach, Urząd Miejski w Tarnowskich Górach oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Katowicach

zapraszają na spotkanie poświęcone pamięci deportowanych do Związku Sowieckiego,

podczas którego Zbigniew Gołasz (IPN Katowice) wygłosi wykład

„Tragedia Górnośląska 1945 r.”

Kolej na Muzea

Kolej na Muzea – to wspólny projekt Kolei Śląskich i 28 muzeów w województwie śląskim, w tym również Muzeum w Tarnowskich Górach. Pasażerom Kolei Śląskich oferujemy atrakcyjne zniżki na wstęp do Muzeum. Warunkiem jest posiadanie ważnego biletu kolejowego ze stacją Tarnowskie Góry na trasie przejazdu. Oferta obowiązuje do 30 września 2018 roku.

Edward Lutczyn: stare i …nowe

Od 9 czerwca do 12 sierpnia w Muzeum w Tarnowskich Górach będzie można zapoznać się ze „starą i …nową” twórczością Edwarda Lutczyna – znanego karykaturzysty, ilustratora i plakacisty.

Czerwiec w Muzeum

Zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Muzeum w Tarnowskich Górach w czerwcu 2018 roku.