Oprowadzanie autorsko-kuratorskie po wystawie „Tam skąd po__chodzę. Fotografia – Bartek Zylla”

« All Wydarzenia

25 lutego, 16:0017:00

6zł – 12zł

Wystawa prezentuje twórczość fotograficzną Bartłomieja Zylli. Składają się na nią cykl zdjęć i projekty, które powstały w Tarnowskich Górach i okolicach w trakcie ostatnich kilkunastu lat.  Głównym tematem fotografii jest miasto i jego peryferie jako przestrzeń codziennego doświadczenia i źródło inspiracji artysty. Ukazane miejsca, sytuacje i motywy składają się na interesującą, wielowątkową opowieść o naszym mieście, a co za tym idzie o nas samych, jej mieszkańcach. Druga część wystawy to cykl zdjęć powstałych podczas fotoakcji „Zdjęcie grupowe” odbywającej się w Parku Hutnika w Strzybnicy, dzielnicy Tarnowskich  Gór. Wystawę uzupełniają fotokasty „Nie zero-jedynkowe myślenie o tożsamości”, „Podobo mi się to” i „Meter nad ziymiom”.

Prowadzenie: Bartłomiej Zylla i Marta Kas’yanov

Wstęp w ramach biletu wstępu do Muzeum (6/12 zł)

Liczba miejsc ograniczona

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wydarzenia