Wieczór pod Renesansowym Stropem – spotkanie z o. dr. hab. Andrzejem Jastrzębskim OMI

• To event minęło.

9 czerwca, 16:0017:30

O. dr hab. Andrzej Jastrzębski OMI – urodzony w Tarnowskich Górach w 1973 roku. Absolwent tarnogórskiego II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica. Należy do zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej (OMI). Uzyskał tytuł doktorski z filozofii, habilitację napisał z teologii duchowości na KUL, jest również absolwentem studium psychoterapii KUL. Obecnie pracuje na Uniwersytecie św. Pawła w Ottawie (Kanada). Naukowo zajmuje się badaniami styku psychologii z filozofią i teologią. Prowadzi interdyscyplinarne badania nad integralnym ujęciem człowieka w filozofii, teologii, psychologii i neurobiologii.

Prowadzenie: Sylwester Strzałkowski – absolwent historii sztuki na KUL, dziennikarz radiowy i telewizyjny, przez ostatnich 20 lat redaktor Radia eM w Katowicach, z którym nadal jest związany, od niedawna pracuje w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach.

Liczba miejsc ograniczona

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wydarzenia

Data:
Czas: