Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

Sierpień 2019

„Czy każdy widzi to, co chce zobaczyć?…” – wykład w GCR

28 sierpnia, 18:3019:30
Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty” im. Gen. Jerzego Ziętka, ul. Śniadeckiego 1
Tarnowskie Góry,

„Czy każdy widzi to, co chce zobaczyć? Plamy Hermanna Rorschacha” - wykład Arkadiusza Hajdy, historyka sztuki, pracownika Muzeum w Tarnowskich Górach Górnośląskie Centrum Rehabilitacji „Repty” im. Gen. Jerzego Ziętka (Tarnowskie Góry, ul. Śniadeckiego 1), sala widowiskowa im. prof. Wiktora Degi, godz. 18:30, wstęp wolny.

Tarnogórskie spacery: Pamięć w kamieniu

31 sierpnia, 11:0012:30
Muzeum w Tarnowskich Górach, ul. Rynek 1
Tarnowskie Góry, 42-600

31 sierpnia 2019, godz. 11:00, start: Rynek, przed Muzeum w Tarnowskich Górach Pamięć w kamieniu, czyli cmentarze ewangelicki i żydowski Wstęp wolny. Liczba uczestników ograniczona (jednorazowo ok. 30 osób). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu spacerów na wypadek niesprzyjających warunków pogodowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Kolejne spacery: 21 września 2019, godz. 11:00, start: Rynek, przed Muzeum w Tarnowskich Górach Pół lwa i trzy róże, czyli o Donnersmarckach

Wrzesień 2019

Tarnogórskie spacery: Pół lwa i trzy róże

21 września, 11:0012:30
Muzeum w Tarnowskich Górach, ul. Rynek 1
Tarnowskie Góry, 42-600

21 września 2019, godz. 11:00, start: Rynek, przed Muzeum w Tarnowskich Górach Pół lwa i trzy róże, czyli o Donnersmarckach Wstęp wolny. Liczba uczestników ograniczona (jednorazowo ok. 30 osób). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu spacerów na wypadek niesprzyjających warunków pogodowych i innych nieprzewidzianych zdarzeń.

+ Export Events

Na nowe wystawy czasowe zapraszamy we wrześniu 2019 roku